Opinie o nas


Podziel się swoją opinią dotyczącą naszej firmy. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna i będzie widoczna dla innych osób odwiedzających naszą stronę. Pomoże nam to również polepszyć jakość świadczonych przez nas usług.Dodano: 27-10-2018 8:23 (Jan Kowalski)
Ocena:


Polecam!Dodano: 26-02-2016 14:00 (Zbigniew Cholewka)
Ocena:


Firma wykonujaca roboty ogólno-budowlane i specjalistyczne w zakresie wykończenia wnętrz wykazuje duży profesjonalizm w tych dziedzinach i zasługuje w pełni polecenia na świadczone usługi w tym zakresie.Dodano: 23-03-2015 21:14 (POW "Familia")
Ocena:


Placówka Opiekuńczo Wychowawcza "Familia" w Zawierciu serdecznie dziękuje za remont, który był wykonany naprawdę sprawnie i profesjonalnie. Dzięki Panu Adamowi i jego współpracownikom w naszym domu teraz mieszka się miło i przyjemnie ;) Dziękujemy bardzo ;)Dodano: 16-03-2015 19:00 (POW "Tęcza")
Ocena:


Podopieczni i wychowawcy Placówki Opiekuńczo Wychowawczej "Tęcza" w Zawierciu serdecznie dziękują Panu Adamowi i jego współpracownikom za nieodpłatne przeprowadzenie niezbędnego i wykonanego z pełnym oddaniem i profesjonalizmem remontu w naszej placówce. Za wsparcie i pomocną dłoń z całego SERCA dziękujemy :-)Dodano: 05-03-2015 14:42 (POW Tęcza)
Ocena:


Podopieczni oraz wychowawcy Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Tęcza" w Zawierciu, serdecznie dziękują Panu Adamowi Ostrowskiemu i jego współpracownikom za nieodpłatne przeprowadzenie remontu w naszej placówce, który został wykonany z wielkim oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jeszcze raz z całego SERCA dziękujemy :-)Dodano: 04-03-2015 0:26 (POW "Tęcza")
Ocena:


Podopieczni i wychowawcy Placówki Opiekuńczo Wychowawczej "Tęcza" w Zawierciu serdecznie dziękują Panu Adamowi i jego współpracownikom za nieodpłatne przeprowadzenie niezbędnego i wykonanego z pełnym oddaniem i profesjonalizmem remontu w naszej placówce. Za wsparcie i pomocną dłoń z całego SERCA dziękujemy :-)Dodano: 14-07-2014 22:02 (HD)
Ocena:


Ja również polecam firmę. Położyli mi panele w części mieszkania w kilka godzin. Bardzo ładnie, szybko i na moją prośbę posprzątali starą podłogę.Dodano: 11-05-2014 16:59 (AS)
Ocena:


Polecam.
Bardzo profesjonalna firma i widać, że z doświadczeniem. Podnieśli mi budynek z przeznaczeniem mieszkalnym od podstaw wraz z wszelkimi wykończeniami. Wykonanie dokładne i fachowe, a przede wszystkim, co najważniejsze, terminowe. Pracownicy z kulturą, nie pijący w godzinach pracy. Właściciel firmy- Adam często służył radą i pomocą w rozwiązywaniu bieżących problemów. Dobrze współpracował z kierownikiem budowy oraz projektantem.
Dodano: 16-04-2014 14:30 (Piotr Pańczyk)
Ocena:


W zeszłym roku zleciliśmy firmie UR-B Adam Ostrowski kapitalną przebudowę domu w Porębie, w tym podniesienie o 1 piętro, wymianę dachu, wymiane stropu, roboty rozbiórkowe (np. wyburzanie starych piecy, zmiana układu ścian działowych) i wykończniowe. Cała praca została wykonana szybko i sprawnie i po 3 miesiącach mogliśmy z powrotem wprowadzić się do domu. Mimo tak krótkiego czasu na realizację, prace zostały wykonane solidnie i jesteśmy zadowoleni zarówno z efektu jak i umiarkowanych kosztów inwestycji. Firma Pana Adama możemy śmiało polecić innym osobom zainteresowanym podobnymi inwestycjami.Dodaj swoją opinię:

Ocena:
Imię i nazwisko: