Jesteśmy firmą wykonującą proste oraz kompleksowe usługi remontowo-budowlane w szerokim zakresie, w tym wykończenia i przebudowy wnętrz, prace instalacyjne, gruntowne remonty budynków oraz usuwanie wszelkiego rodzaju usterek. Działamy na obszarze województwa śląskiego wraz z najbliższymi okolicami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pozwalające nam na wykonywanie usług o wysokim standardzie jakościowym, terminowo i rzetelnie. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami oraz sprzętem potrzebnym do wykonania różnego rodzaju usług remontowych.

Do grona naszych klientów możemy zaliczyć m.in takie firmy i instytucje jak: KEM Sp. z o.o., Market "LIDL" w Zawierciu i Dąbrowie Górniczej, Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska w Częstochowie i Krakowie, KAN Sp. z o.o., Państwowa Szkoła Muzyczna w Katowicach, Pietrzak BB Sp z o.o., WM Malta z Dąbrowy Górniczej ,Exada Sp z o.o. z Gdańska, Społem Chorzów, Mercedes-Benz o. Sosnowiec oraz wiele innych.

Jeśli planujesz przeprowadzenie remontu Twojego mieszkania, budynku, sklepu, biura, itp. skontaktuj się z nami - przyjedziemy na miejsce, ocenimy zakres prac i przedstawimy wstępny kosztorys.

Posiadamy aktualne ubezpieczenie OC na wykonywane prace.

Zapraszamy do współpracy.
Z poważaniem,
Adam Ostrowski